O nas

Jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą. Specjalizujemy się w sprowadzaniu pojazdów,z USA i sprowadzaniu pojazdów z Kanady. Zajmujemy się też importem motocykli, łodzi czy quadów z USA, Kanady.

Współpracujemy z domami aukcyjnymi copart.com oraz iaai.com

Naszym największym atutem jest szczególna dbałość o interes każdego klienta. Doskonale rozumiemy, że każdy sprowadzany pojazd musi mieć uzasadniony sens ekonomiczny, dlatego naszym klientom doradzamy tak, aby chętnie wracali do zakupów na rynku amerykańskim i kanadyjskim. Wiemy, że zadowolenie klienta to podstawa i szczególnie się o to staramy. Potwierdzeniem naszej fachowości w imporcie pojazdów z USA, Kanady są setki zakupionych pojazdów oraz 100% zadowolenia klienta!

Jesteśmy wyjątkiem, ponieważ na etapie zakończenia importu pojazdu z USA współpraca z klientem się nie kończy. Chętnie pomagamy w doborze i zakupie odpowiednich części, zajmujemy się konwersją z rynku amerykańskiego na europejski. Ponadto pomagamy w uiszczeniu podatku akcyzowego i udzielamy wielu rad „know-how”. Wystarczy skorzystać z naszych usług, aby się o tym przekonać! :)

O nas
3.3 (66.24%) 773 votes