Import samochodów bezwypadkowych z USA i Kanady

Czasami znaleźć wymarzone auto jest niezwykle trudno. Tym bardziej że na polskim rynku wybór bywa ograniczony. Dodatkowo ceny w Europie często przewyższają te zza oceanu. Nasza firma powstała z myślą o osobach, które pragną zainwestować w samochód bezwypadkowy z USA lub Kanady. Pojazdy te są całkowicie bezpieczne, a jednocześnie świetnie sprawdzają się na polskich drogach. Są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy poszukują modelu sportowego, jak i tych, dla których liczy się przede wszystkim wygoda prowadzenia.

Samochody bezwypadkowe ze Stanów – dlaczego warto?

Jest kilka zalet wpływających na to, że import pojazdów bezwypadkowych z Kanady i USA jest tak opłacalny, a co za tym idzie, zdobywa coraz większą rzeszę zwolenników. Przede wszystkim można wymienić tutaj szeroki wybór różnorodnych marek, które czasami są mniej dostępne w Europie. Po drugie, takie samochody są często tańsze niż na starym kontynencie, a przez to o wiele bardziej opłacalne. Jednocześnie pięknie się prezentują na drodze, wzbudzając zachwyt każdego, kto obok nich przechodzi. Po trzecie, dzięki firmom takim jak nasza, ich zakup jest bardzo prosty – wystarczy zaufać naszym fachowcom, którzy dopełnią wszelkich niezbędnych formalności związanych z opłatami oraz transportem auta.
Co ważne, wszystkie formalności można wykonać zdalnie – import aut bezwypadkowych z Kanady i USA absolutnie nie wymaga wyjazdu za ocean. Dzięki temu staje się coraz bardziej popularny.

Jak sprowadzić nowe auto z USA?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – zaufać takim fachowcom jak nasi pracownicy! Wśród naszych usług można wymienić:

  • doradztwo przy wyborze odpowiedniego modelu – czy to nowego, czy też używanego, ale dalej w doskonałym stanie technicznym;
  • zakup wybranego modelu;
  • import samochodu bezwypadkowego ze Stanów i Kanady;
  • przejście odprawy;
  • uiszczenie opłaty celnej;
  • transport bezpośrednio do klienta (całość przewozu auta bezwypadkowego z USA lub Kanady to czas od czterech do ośmiu tygodni).

Dodatkowo naszych klientów wspomagamy również w zakresie dostosowania auta bezwypadkowego z importu do przepisów zarówno unijnych, jak i krajowych. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że zakupiony pojazd będzie mógł bez przeszkód poruszać się po naszych ulicach.

Z naszymi doradcami można kontaktować się mailowo lub też telefonicznie. Odpowiemy na wszelkie nasuwające się pytania związane z importem samochodów bezwypadkowych ze Stanów i Kanady.

Import samochodów bezwypadkowych
3.7 (74.77%) 218 votes