Import quadów z USA

Tego typu maszyna to marzenie wielu dorosłych, a także dzieci w całym kraju. Quady stały się niezwykle popularne kilka lat temu i coraz częściej stają się wspaniałym prezentem na specjalne okazje, a jeżdżenie na nich ulubionym sportem czy też sposobem na przemieszczanie się po polskich drogach. Właśnie dlatego coraz większą popularnością cieszą się modele prosto z USA. Import quadów ze Stanów to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy poszukują modeli ciekawych, często niedostępnych w kraju czy w Europie, a jednocześnie dostępnych w bardzo atrakcyjnych cenach.
Nasi doradcy wspomogą klientów na każdym etapie zakupu tego typu pojazdu. Wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Służymy radą w zakresie wyboru najlepszego modelu, a dalej jego zakupie na licytacji i transporcie do Polski. W ramach usługi importu quadów z USA zajmujemy się również formalnościami związanymi z opłatami celnymi, Vatem czy podatkiem akcyzowym Proponujemy pojazdy zarówno sportowe, jak i świetnie nadające się do poruszania się po drogach.

Quad z USA – dlaczego jest tańszy?

Choć taka operacja z pozoru może wydawać się droższa niż po prostu zakup pojazdu w kraju, bywa zupełnie odwrotnie. Szczególnie jeśli wymarzony model jest dobrej jakości oraz znanej marki. Wszystko dlatego, że tego typu maszyny za oceanem są po prostu tańsze i bardziej popularne niż w Polsce czy Europie. Dlatego właśnie import quadów z USA okazuje się często o wiele korzystniejszym cenowo rozwiązaniem.
Oczywiście, do kosztów sprowadzenia tego pojazdu do kraju należy doliczyć kilka opłat, między innymi:

  • cło 10%
  • Vat 19%
  • podatek akcyzowy 3,1%
  • koszty rejestracji pojazdu w kraju

Dodatkowo zdarza się, że quad importowany ze Stanów wymaga dokonania pewnych napraw oraz przeprowadzenia przeglądu technicznego, dzięki którym upewnimy się, że jest on w doskonałym stanie i można nim bezpiecznie podróżować. Żadna z tych opłat nie zmienia jednak tego, że w ostatecznym rozrachunku import quadów z USA jest korzystniejszy, tym bardziej w przypadkach, gdy liczymy na zakup ciekawszego modelu.

Import quadów z USA
4.5 (90.22%) 90 votes